Batarya değişimi günümüz teknolojiyle birlikte telefon kullanıcıların yapacağı bir işlemden çıkarak teknik servis hizmeti ver telefon tamircileri tarafından yapılacak bir işlem durumuna geldi. Günümüzde kullanılan cep telefonlarının bataryalarının yeni batarya ile değiştirilmesi için telefon ekranlarının ya da arka kapaklarının, yeri geldiği zaman kasanın sökülmesi gerekmektedir.

Eski cep telefonlarının bataryalarını değiştirmek için basit bir şekilde sadece arka kapağı sökmek suretiyle bataryayı çıkartıp değiştirme imkânımız vardı. Şimdi ise telefon bataryasını değiştirmek için dikkatlice işlem yapılmazsa telefona zarar verebilecek seviyeye geldi.

Yetkili servislerin uyguladıkları fahiş fiyat ve uzun bekleme sürelerini de göz önüne alan müşterilerimizin cep telefonlarının bataryalarını hızlı bir şekilde sağlamaktayız ve 6 Ay Garanti imkânı sunmaktayız.

Batarya değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

Günümüz teknolojik gelişmeleri her geçen gün değiştikçe müşterilerimiz de, acaba batarya değişimi sonrası bilgilerimiz değişir mi? Gibi düşünceler oluşmakta ve bu şekilde sorular gelmektedir. Cep telefonu batarya değişimi sonrası bilgileriniz asla silinmez.

Batarya değişimi ne kadar zamanda yapılır?

Cep telefonu batarya değişim işlemi ortalama olarak 30-60 dakika arasında telefon modeline göre değişiklik göstermektedir. Apple cihaz telefon modellerinde batarya değişim işlemi için müşterilerimize yerinde ve göz önünde tamir hizmeti sunmaktayız. İşyerimize gelen müşterilerimizin cihazlarının bataryalarını göz önünde gerçekleştirmekteyiz.

Cep telefonu bataryası neden bozulur?

Batarya değişimi sonrası telefon kullanma süresi gözle görülür bir şekilde artış göstermektedir. Telefonun pil düzeyi %10 un altına düştükten sonra şarj edilmesi gerekmektedir, devamlı surette şarja takmak batarya da şişme sorunlarına sebebiyet verir. Batarya şişmesi telefonların ekranlarının veya arka cam kapaklarının telefondan ayrılmasını sağlamaktadır. Batarya şişme olayı biraz daha fazlalaştığı zaman telefonların ekranlarını veya arka cam kapaklarının kırılmasına neden olabilmektedir.

Cep telefonu bataryası ile ilgili sorun olup olmadığını anlayamıyorsanız ve bu yardıma desteğe ihtiyacınız var ise bize ulaşabilirsiniz.

Sohbet
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARAYIN