Cep telefonu ekran değişimlerinde orjinal ürünler ve parçalar A kalitede ürünler kullanmaktayız. Tekno-M firması olarak Türkiye’de ilk ve tek müşterimizin gözünüzün önünde tamiratını gerçekleştiriyoruz.

Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz önemden dolayı asla veri kaybı yaşamamanızı sağlıyoruz. Tekno-M firmamızca tamiratı gerçekleştirilen telefonlarınız ve tabletlerinizin tarafımızca 6 Ay garanti kapsamındadır.

Cep Telefonu Ekran Değişimi

Cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorunlar arasında ekran problemleri gelmektedir. Günümüz teknolojisiyle üretilen cep telefonlarının neredeyse tümü dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Son teknoloji ürünü dokunmatik cep telefonlarının bir yüzünü komple ekran oluşturmaktadır. Bu kadar geniş bir yüzeye sahip olan ekran da bazı durumlarda darbelere maruz kalmaktadır.

Cep telefonu ekran değişimine sebebiyet veren çarpma, düşme, çizilme, çatlama, dokunmatik özelliği ve renk pigmentlerinin kararması biçiminde ortaya çıkmaktadır. Ekranda meydana gelen bu tür sorunlarda ekran değişiminin mutlak surette yapılması gereklidir.

Cep telefonu ekranında renk pigmentlerinin kararması nokta biçiminde başlayarak gün geçtikçe bu kara noktanın daha fazla büyümesiyle sonuçlanmaktadır. Ekranda oluşan kararmalar darbe ya da su gibi etkenlerden meyden temel gelmektedir.

Telefon Ekran Değişimi

Cep telefonlarının ekran değişimi için cihazın açılması gerekiyor. Cep telefonu ekran değişimi yapıldıktan sonra en iyi verimi sağlamak amacıyla orijinal ekran takılması öneri edilmektedir.

Kırılan, çatlayan, kararan ya da dokunmatik yüzeyi bozulan ekranların değişim işlemleri kısa bir süre içinde gerçekleşmektedir. Ekran değişimi gerçekleştirilirken cihaz açılır ve ekranın en temel karta bağlı olduğu noktalardan teknik olarak sökülür ve eski ekran çıkartılır.

Kullandığınız cihazın markasına göre temin edilen orijinal ekran yaptığımız ince işçilik gerektiren bir çalışmayla sökülen noktalardan kaynakla tutturularak yerine oturtulur.

Cep telefonlarında çok küçük ve karmaşık elektronik devreli yapıdan meydana gelmektedir.

Bu yüzden cep telefonu tamirlerinde ustalık önemlidir. Ekran değişimi esnasında yapılacak küçük bir hata cep telefonunun kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verebilir.

Ülkemizde kullanılacak olan her marka cep telefonunun ekran değişim teknik servisi bulunur. Bu servislerde eğitimli ve tecrübeli ekipler cep telefonu ekranlarında meyden temel gelen problemleri kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmaktadır.

Telefon Ekran Değişimi Orjinal Ekran

Akıllı cep telefonlarının ekranlarında meyden temel gelen problemlerin çözümünde cep telefonu marka ve modeline ait orijinal parçaların kullanılması telefonun rahat ve daha uzun süre problemsiz şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Akıllı cep telefonlarının ekranlarında meyden temel gelen problemlerden biri de dokunmatik işlevinin bozulmasıdır. Ekran değişim servisleri dokunmatik işlevlerini kısa bir süre içinde düzelterek aktif hale getirmektedir.

Sohbet
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARAYIN